نفیسه شادمان: پشت کنکوری که داروسازی قبول شد

نفیسه شادمان پشت کنکوری موفقی بود که تونست داروسازی همدان قبول بشه!

نفیسه شادمان از دانش آموزان پشت کنکوری سال 99 بود که در حال حاضر دانشجوی رشته ی داروسازی دانشگاه بوعلیه. فیلم های مصاحبه با نفیسه رو میتونید اینجا ببینید:

نفیسه شادمان در حیاط دفتر خویشاوره

نفیسه شادمان انقدر منظم و قوی برخی دروس رو خونده بود که یکسال بعد از قبولی خودش در رشته داروسازی هم سوالات چالشی ریاضی کنکور 1400 رو حل کرد و برای بقیه کیمیاگران توی کانال رادیو کیمیاگر منتشر کرد:

حل کردن سوالات چالشی کنکور ریاضی1400 یکسال بعد از قبولی داروسازی توسط نفیسه شادمان

شاید بشه گفت نفیسه شادمان در طول سالی که پشت کنکور موند تونست تمامی اشکالات سال قبلش رو شناسایی و برطرف کنه. همین عامل رتبه شدنش رو تضمین کرد و تونست ترازش رو شدیدا افزایش بده. نمونه از از کارنامه های قلم چی اش رو ببینین:

کارنامه قلم چی نفیسه شادمان دانشجوی داروسازی با 8درصد 100%

اما تحلیل آزمون ها کاری بود که نفیسه بسیار دقیق انجام میداد. به خصوص در دوران جمع بندی.

نمونه ای از روندنماهای نفیسه شادمان دانشجوی داروسازی همدان

احساس خوشایندی که همیشه داریم اینه که خیلی از بچه ها بعد از قبول شدن یادگاری هایی برای ما مینویسن که گاهی نگاهشون میکنیم. به قول کیمیاگر اعظم: هروقت احساس کردین خسته این برین اسکرین شات های بچه ها رو نگاه کنین و بفهمین که ما چکار داریم میکنیم. یکی از این یادگاری و احساس خوب ها اونجاست که نفیسه معتقده شهامت کنکور دوباره اش رو از ما گرفته 🙂

نفیسه شادمان دانشجوی داروسازی

و البته باید گفت نفیسه همیشه بیان کرده که بعد قبولی داروسازی تازه گرفتاری های کنکوری ها شروع میشه و کلی قراره توی دانشگاه پوستشون کنده بشه. :)) البته اگه کنکوری هستین بهش فکر نکنین و اون موقع یه جوری میگذره:

نفیسه شادمان دانشجوی داروسازی

در آخر باهم به این فایل صوتی که در راستای منش کیمیاگرانه ی نفیسه ضبط شده گوش کنیم:

نیلوفر قلی پور

2 دیدگاه برای “نفیسه شادمان: پشت کنکوری که داروسازی قبول شد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پست بعدی

گلناز شاکری: دانشجوی رشته ی داروسازی شهید بهشتی

چ شهریور 17 , 1400
گلناز شاکری از دانش آموزهای همدان در کنکور سال 99 بود که در رشته ی داروسازی شهید بهشتی قبول شد 🙂 فیلم های مصاحبه با گلناز رو میتونید اینجا ببینید: گلناز شاکری رو میشه یکی از خفن ترین افراد توی تحلیل آزمون و نظر در درس خوندن دونست. کسی که […]

شاید برای شما جالب باشد

نویسنده

نوید رستم نژاد

لورم ايپسوم متن ساختگی با توليد سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافيک است. چاپگرها و متون بلکه روزنامه و مجله در ستون و سطرآنچنان که لازم است.

دسترسی های سریع