پرنیا یاری:رتبه 876 دانشجوی رشته ی دندان پزشکی بوعلی

پرنیا یاری از دانش آموزان کنکوری سال 1399 بود که در حال حاضر دانشجوی رشته ی دندان پزشکی دانشگاه بوعلی سیناست.فیلم های مصاحبه با پرنیا رو میتونید از اینجا ببینید:

پرنیا یاری دانشجوی دندان پزشکی بوعلی سینا

پر‌نیا یاری رتبه ۸۷۲ کنکور‌تجربی سال ۱۳۹۹ و الان دانشجوی داندان پزشکی دانشگاه بوعلی سینای همدان هست
یکی از. ویژگی های پرینا داشتن ریاضی و فیزیک بسیار قوی هست در کنکور ۱۳۹۹ ریاضی ۷۳.۴ درصد و فیزیک ۷۳ درصد درس های بود که باعث رتبه برتر شدن پرنیا شد
پرنیا یاری در مصاحبه های مرکز مشاوره حضور بسیار فعالی داشته و تونسته به بچه های زیادی کمک کنه که از تجربیاتش استفاده کنن و خودشون رو به رتبه برتر شدن نزدیک کنن.

کمک های پرنیا در دوران جمع بندی


پرنیا یاری الان به عنوان مدرس فیزیک با بسیاری از دانش آموز ها کار می‌کنه و جزوه های بسیار تخصصی داره همین عامل باعث شده که دانش آموز های زیادی موفقیت خودشون رو مدیون پرنیا یاری بدونن.

و اینطوری خبر قبولی پرنیا رو‌ گرفتیم و در تیم تصویر اون رو جاودانه میکنیم.

نیلوفر قلی پور

یک دیدگاه برای “پرنیا یاری:رتبه 876 دانشجوی رشته ی دندان پزشکی بوعلی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پست بعدی

دانیال خدابنده لو: رتبه 2168 دانشجوی پزشکی همدان

چ شهریور 17 , 1400
دانیال خدابنده لو از دانش آموزهای پشت کنکوری سال 1399 بود که در حال حاضر دانشجوی پزشکی دانشگاه همدانه. فیلم های مصاحبه با دانیال رو میتونید اینجا ببینید: باهم به یه فایل صوتی که در راستای منش و هنر کیمیاگرانه ی دانیال عزیز ضبط شده گوش کنیم: دانیال خدابنده لوپشت […]

شاید برای شما جالب باشد

نویسنده

نوید رستم نژاد

لورم ايپسوم متن ساختگی با توليد سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافيک است. چاپگرها و متون بلکه روزنامه و مجله در ستون و سطرآنچنان که لازم است.

دسترسی های سریع