گلناز شاکری: دانشجوی رشته ی داروسازی شهید بهشتی

گلناز شاکری از دانش آموزهای همدان در کنکور سال 99 بود که در رشته ی داروسازی شهید بهشتی قبول شد 🙂 فیلم های مصاحبه با گلناز رو میتونید اینجا ببینید:

گلناز شاکری در روز مصاحبه در حیاط دفتر خویشاوره

گلناز شاکری رو میشه یکی از خفن ترین افراد توی تحلیل آزمون و نظر در درس خوندن دونست. کسی که همیشه تحلیل های دقیقی از آزمونش انجام میداد و همین عامل رو هم میشه دلیل پیشرفت 1052تایی ترازش توی سال آخر کنکورش دونست.

نمونه ای از تحلیل آزمون های گلناز شاکری دانشجوی داروسازی شهید بهشتی

این دقت نظر توی تحلیل آزمون ها و نکته برداری دقیق توی دوران جمع بندی بیشتر خودش رو نشون داد و منجر شد کلی پیشرفت درسی داشته باشه:

نمونه ای از جدول روندنمای گلناز شاکری در دوران جمع بندی

در مورد گلناز شاکری باید بگیم یکی از کیمیاگرترین هاست. نمونه ی بازر توسعه ی همه جانبه. گلناز رو میشه دانش آموزی دونست که توی سال کنکور به اندازه کافی دوست ها رو میدید، درسش رو میخوند و در کنار شادابی روحی و روانی تونست رشته و دانشگاه مخورد علاقه اش رو هم قبول بشه!

گلناز شاکری دانشجوی داروسازی شهید بهشتی در حال مصاحبه در دفتر خویشاوره

وقتی من [نیلوفر] داشتم از کیمیاگر اعظم در مورد گلناز پرس و جو میکردم که بیام و این مطلب رو بنویسم متوجه شدم ایشون افرادی مثل گلناز رو کیمیاگرترین بچه ها میدونن چون معتقدن توسعه همه جانبه از همه چیز مهمتره و گلناز نمونه بارز این ماجراست.

در پایان هم باید بگم انرژی زیادی از بچه هایی که رتبه برتر میشن میگیریم. این اسکرین شات رو از مادر گلناز ببینین:

پیامک مادر گلناز شاکری: #یادگاری #احساس خوب

فایل صوتی زیر در راستای منش کیمیاگرانه ی گلناز عزیز ضبط شده 🙂 از دستش ندید

نیلوفر قلی پور

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پست بعدی

امین صوفیان: رتبه 2642 دانشجوی رشته ی داروسازی همدان

چ شهریور 17 , 1400
امین صوفیان از دانش آموزهای پشت کنکوری سال 1399 بود که در رشته ی داروسازی همدان پذیرفته شد.فیلم های مصاحبه با امین رو میتونید از اینجا ببینید: با هم به یه فایل صوتی در مدح منش کیمیاگرانه ی امین صوفیان عزیز گوش میکنیم 🙂 امین صوفیان خیلی از بچه های […]

شاید برای شما جالب باشد

نویسنده

نوید رستم نژاد

لورم ايپسوم متن ساختگی با توليد سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافيک است. چاپگرها و متون بلکه روزنامه و مجله در ستون و سطرآنچنان که لازم است.

دسترسی های سریع