آرام عبدالملکی: رتبه 48 دانشجوی رشته پزشکی

آرام عبدالملکی رتبه 48 کنکور تجربی سال 99 است.

آرام عبدالملکی کنکوری سال 1399 بود که در رشته‏ ی پزشکی قبول شد.فیلم های مصاحبه با آرام رو میتونید با کلیک بر روی لینک زیر ببینید.

آرام عبدالملکی رتبه 48 کنکور تجربی سال99 در حال مصاحبه
آرام و علی عبدالملکی در حیاط دفتر خویشاوره

آرام عبدالملکی همیشه برای بچه ها الگو بوده. افراد زیادی آرام رو به عنوان الکوی فکری و اندیشه ای خودشون انتخاب کردن. به خصوص تفکرات آرام در حوزه شجاعت رو! آرام حتی روی کفشش هم عبارت BE BRAVE رو نوشته بوده تا توی آزمون نگاهش کنه!

آرام عبدالملکی رتبه 48 تجربی و عبارت BE BRAVE کفش هاش!

آرام همیشه با روحیه شاداب و پر از انگیزه شناخته میشه. از روزهای اول ورودش به دانشگاه تلاش کرد انجمن های کتاب خونی راه بندازه و کلی کارهای دیگه… یقین داریم روزی اسم آرام در تاریخ ماندگار میشه.

یادداشت BE BRAVE آرام عبدالملکی رتبه 48 کنکور تجربی99: روی بنر کارگاه دی ماه مرکز مشاوره جدیدی نژاد

آرام عبدالملی توی آزمون های آزمایشی اش همیشه به تعداد 100% زدن درس هاش معروف بود که این میتونه دلیلش درست و اصولی درس خوندن از سالهای پایه باشه.

آرام عبدالملکی رتبه 48 کنکور99: 7درصد 100% در یک آزمون قلم چی

آرام عبدالملکی توی کارگاه های زیادی در خویشاوره سخنرانی و مشارکت کرده و همیشه مورد استقابل دانش آموزها بوده. خیلی ها آرام رو اسطوره شون میدونن بخاطر روحیه جنگنده اش.

آرام عبدالملکی رتبه 48 کنکور1399 در کارگاه 500 نفری تیپیکال کردن تست ها

البته نباید منکر این هم شد که آرام یه هنرمند واقعیه. درس خوندن در کنار شادابی و هنر میتونه ویژگی اصلی این دانش آموز باشه. به عکس زیر نگاه کنین:

آرام عبدالملکی رتبه 48 کنکور99 و نقاشی هایی که روی چای لیپتون ها بین استراحت های درس خوندنش توی اردو عید داشته

کیمیاگر اعظم این نقاشی ها رو به تابلوی مورد علاقه اش توی اتاقش نصب کرده و همیشه نگاهشون میکنه. یه بار من [نیلوفر] گفت که یقین دارم آرام روزی آدم بزرگی میشه و این چای لیپتون ها رو میان از موزه ها میبرن که برای نسل های بعدی جاودانه بمونه!

نیلوفر قلی پور

9 دیدگاه برای “آرام عبدالملکی: رتبه 48 دانشجوی رشته پزشکی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پست بعدی

علی عبدالملکی: رتبه 691 دانشجوی دامپزشکی تبریز

چ شهریور 17 , 1400
علی عبدالملکی دانش آموز کنکوری سال 1399 که در حال حاضر دانشجوی رشته ی دامپزشکی دانشگاه تبریزه.فیلم های مصاحبه با علی عبدالملکی رو میتونید از طریق کلیک روی لینک زیر ببینید. علی عبدالملکیتجربی ۶۹۱هنر ۵۹۵زبان ۲۷۶و الان دانشجوی پزشکی دانشگاه تبریز هستعلی و آرام عبدالملکی از دید کیمیاگر اعظم دوقلو […]

شاید برای شما جالب باشد

نویسنده

نوید رستم نژاد

لورم ايپسوم متن ساختگی با توليد سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافيک است. چاپگرها و متون بلکه روزنامه و مجله در ستون و سطرآنچنان که لازم است.

دسترسی های سریع